Výtvarná soutěž ke Dni Země

Ocenění své tvůrčí činnosti se ve středu 29. května dočkali všichni žáci, jejichž práce se umístily na prvních třech příčkách v jednotlivých kategoriích v rámci výtvarné soutěže u příležitosti Dne Země.
Výtvarná soutěž ke Dni Země

Výtvarné soutěže se mohli zúčastnit všichni žáci naší školy. Letošním tématem výtvarných prací byl “BIOS - Život”. A jak se říká - život má tisíc podob. Na svých výtvarných pracích pracovali žáci v hodinách výtvarné výchovy během měsíce března. Po obdržení prací z jednotlivých ročníků těch cca 10 - 12 nejlepších v jednotlivých věkových kategoriích postoupilo do užšího výběru. Tato díla byla vyvěšena na hlavním schodišti školy. O vítězích nakonec rozhodli žáci naší školy prostřednictvím hlasování.

Všem šikovným umělcům z řad žáků, kteří obsadili zlaté, stříbrné a bronzové pozice, gratulujeme a těšíme se na spoustu pěkných obrázků i v dalším školním roce.

Přehled vítězů dle kategorií:

I. kategorie (1. - 3. třída)

1. místo - Eliška Vorlová

2. místo - Linda Bělíková

3. místo - Nora Hejlová

II. kategorie (4. - 5. třída)

1. místo - Šarlota Martincová

2. místo - Kamila Kalášková

3. místo - Kristýna Lozanovská, Ema Vernerová

III. kategorie (6. - 7. třída)

1. místo - Veronika Nerádová

2. místo - Karolína Růžičková