Výlet 5.B na Stvořidla

Ve dnech 13. a 14. 6. se uskutečnil dvoudenní výlet třídy 5. B na Stvořidla u Ledče nad Sázavou.
Výlet 5.B na Stvořidla

 

 

 

 

Ač jsme se ve čtvrtek probudili do deštivého rána, které výletům moc nepřálo, brzy se vyčasilo a než jsme vystoupili z vlaku na Stvořidlech, mraky se rozestoupily a oba dva dny se na nás sluníčko usmívalo. Pěšky jsme došli do Smrčné, navštívili jsme pověstný čertův kámen, od kterého některé děti odcházely se smutkem v očích, protože pekelná brána před nimi zůstala zavřená.:-) Po důkladném občerstvení jsme vyrazili opět pěšky zpátky na Stvořidla. Díky úžasné spolupráci s rodiči jsme sotva došli do kempu, už jsme měli na místě stany a mohli začít táborničit. Děti měly volný program, kluci hráli fotbal, holky badminton, radost jim udělal bublifuk, opekli jsme buřty a jak se začal snášet soumrak, chystali jsme se k spánku. Tenhle den jsme si opravdu užili. Ráno jsme si po snídani na památku podepsali trička a pěšky vyrazili na cestu do Ledče nad Sázavou. Tam již stál připravený vlak ve směru na Zruč a všichni jsme se už těšili, že si po náročném výletu konečně doma odpočineme.

žáci na Stvořidlech

Přidáno 14. 6. 2024, autor: Roman Starý