Virtuální prohlídka Jaderné elektrárny Temelín pro 9. ročník

„VIRTUÁLNĚ V ELEKTRÁRNĚ“ je interaktivní televizní studio slibující cestu do nejstřeženějších míst české energetiky.
Virtuální prohlídka Jaderné elektrárny Temelín pro 9. ročník

V rámci hodiny fyziky se v úterý 19. 3. žáci 9. A a 9. B účastnili virtuální exkurze do zázemí Jaderné elektrárny Temelín. Žáci tak dostali šanci přijít téměř jako naživo až do nejstřeženějších míst, která jsou běžně nepřístupná i při standardní prohlídce. Otevřel se jim pohled na reaktorový sál jaderné elektrárny při výměně paliva, vystoupali na vrchol chladící věže desítky metrů nad zemí a prohlédli si celý areál JE.

Špičková technika interaktivního TV studia nám umožnila propojit živé vysílání s animacemi, soutěžemi nebo ukázkami unikátních 3D modelů a dopřát žákům ještě pestřejší edukativní zážitek.

Jistotou v programu TV studia Virtuálně v elektrárně byla spousta unikátních pokusů, praktických ukázek a zábavných soutěží o ceny.

Vladimír Nulíček

žáci ve třídě sledují tabuližáci ve třídě se dívají na interaktivní tabuli

interaktivní atbule s programem

Přidáno 21. 3. 2024, autor: Roman Starý