Školní výlet 4. A do Hrusic

Školní výlet 4. A do Hrusic

 

Ve čtvrtek 6. června jsme se  vydali na dvoudenní výlet vlakem. Když jsme přijeli do Mirošovic, šli jsme ještě asi 2km do Hrusic. Tam jsme se ubytovali, prohlédli si okolí a vydali  se do muzea Josefa Lady.  Odpoledne nám zapršelo, přesto jsme se vyřádili na dětském hřišti a chlapci na fotbalovém hřišti. V místní hospůdce jsme si dali večeři i zmrzlinu. Po večeři byla procházka Hrusicemi, kde jsme hledali místo, kde stál rodný dům J. Lady. Našli jsme i pamětní kámen, kde byly nalezeny ostatky kocoura Mikeše. Další den byla snídaně s vyhlášenými hrusickými koláči a cesta zpět.

Výlet se nám moc líbil, všichni jsme si to moc užili.

žáci 4. A

skupina žáků Hrusicežáci na výletě v přírodě

socha Hrusicejídlo Hrusice

Přidáno 10. 6. 2024, autor: Roman Starý