Projekt PoznejPovolání

Vážení rodiče, naše škola je partnerskou školou v projektu PoznejPovolání.
Projekt PoznejPovolání

Jde o odpolední online webinář určený pro žáky středních škol a 2. stupně základních škol (včetně letošních posledních ročníků, tj. v příštím školním roce již absolventů).

Podrobnosti o projektu včetně detailních harmonogramů naleznete na webových stránkách www.poznejpovolani.cz.

Cílem webináře je pomoci žákům ve výběru budoucího oboru, střední či vysoké školy a praktické specializace, otevřít nové obzory, motivovat k dalšímu studiu a přípravě na povolání a usnadnit budoucí vstup na pracovní trh.

Webinář se skládá z jednotlivých online prezentací/setkání, během kterých budou mít žáci možnost každý týden poznat nového zaměstnavatele či zaměstnance ze svého regionu napříč různými obory a odvětvími, obsah jejich pracovní činnosti, osobní příběhy, hodnocení, doporučení apod.

Do projektu se zapojila i řada významných osobností např. z oblasti lékařství, vědy i podnikání, mezi prezentujícími je možné nalézt TOP zaměstnavatele v regionu, státní instituce, osoby samostatně výdělečně činné atd.

K webináři je možné se připojovat z jakéhokoliv zařízení s přístupem k internetu přes aplikaci Zoom, kterou je možné instalovat do osobního počítače, notebooku, telefonu či tabletu.

Žáci se mohou registrovat již nyní se zvýhodněným registračním poplatkem 250 Kč / školní rok (pondělní / středeční webinář). Místo mají garantované při přihlášení do konce června 2023.

Registrace do webináře je možná na stránce www.poznejpovolani.cz - pro zvýhodněný registrační poplatek je třeba v příslušné kolonce registračního formuláře vybrat název školy.

Přidáno 14. 6. 2023, autor: Roman Starý