Noc s Andersenem ve 4. ročníku

V pátek 22. března se pro 4. ročníky uskutečnila Noc s Andersenem.
Noc s Andersenem ve 4. ročníku

 

 

 

 

Ráno jsme se sešli před městskou knihovnou. V knihovně nás uvítali  a rozřadili do čtyř různých skupin. V každé učebně se plnil jiný úkol a pracovní list. Vše bylo zaměřené na spisovatele H. Ch. Andersena a jiné autory pohádek a knih. Když jsme prošli všemi čtyřmi stanovišti,  vrátili jsme se do zasedací místnosti. Pustili nám film, když skončil, vyhlásili vítěznou skupinu.  Všichni dostali za plnění úkolů odměnu. Když program skončil, šli jsme na oběd a domů.

V pět hodin nás čekal program ve škole, sraz byl u školní družiny. Přesunuli jsme se do naší přespávací místnosti, připravili pelíšky a rozřadili jsme se do pěti dílen. Dílnu jsme si sami zvolili, měli jsme na výběr - výtvarnou, hudební, chemickou, školní dílnu a kuchyňku. Po ukončení našich dílen jsme šli na večeři. Potom jsme se přesunuli do hudební místnosti, zde za námi přišel Andersen a Ledová královna. H. Ch. Andersen se nám představil a Ledová královna přečetla pohádku. Poté nás čekala stezka odvahy plná úkolů. Bylo to strašidelné, ale všichni jsme přežili.

Ráno jsme se nasnídali a hráli na schovávanou po škole. V devět hodin naše dobrodružství a noc s Andersenem skončila.

                                                                                                   Za 4. ročník Soňa Peroutková a Anna Čechová

žákyně ve školní dílně

žáci vytváří figuružáci připravují jídlo

Přidáno 26. 3. 2024, autor: Roman Starý