Nabídka zájmových kroužků na školní rok 2023-24 - online přihlášení

Vážení rodiče, milí žáci, připravili jsme pro Vás zájmové kroužky na školní rok 2023 - 2024.
Nabídka zájmových kroužků na školní rok 2023-24 - online přihlášení

Kroužky budou otevřeny, pokud se přihlásí nejméně 8 žáků. Cena za jedno pololetí je 500 Kč (taneční kroužek 600 Kč). Kroužky se platí ve dvou splátkách: v září na první pololetí a v lednu na pololetí druhé.
Pokud Vás nabídka kroužků zaujala, vyplňte prosím do čtvrtka 14. 9. 2023 tuto online přihlášku. Přehled všech kroužků, které otevřeme, bude uveřejněn v polovině měsíce září na webových stránkách školy www.zszruc.cz s termínem první lekce. Zároveň budou žáci o otevření kroužku informováni v e-ŽK. Podmínkou pro návštěvu kroužku je uhrazení částky před jeho zahájením.

Nově je v nabídce kroužek 3D tisku.

Pro informace a inspiraci - webové stránky lektora kroužku : https://3dtiskveskole.cz/home.html

Důležité: Žáci, kteří se na některý z kroužků přihlásili v minulém školním roce jsou již registrováni. Nepřihlašujte se tedy prosím znovu.

Online zápis:

Pro přihlášení klikněte prosím zde: ↓

Nabídka kroužků:

Přidáno 5. 9. 2023, autor: Roman Starý