Školní online pokladna - vkládání finančních prostředků

Vážení rodiče, chtěl bych poděkovat všem, kteří se úspěšně zaregistrovali do systému Školní online pokladny.
Školní online pokladna - vkládání finančních prostředků

Nyní bude následovat krok číslo dvě - vložení finančních prostředků na účet.

Z Vámi vložených peněz budou na začátku školního roku financovány především pracovní sešity, fotografování tříd, školní družina.

Následně budete třídními učiteli informováni o vkládání dalších peněz dle potřeby - kroužky, plavání, exkurze a další aktivity dle pravidelně zveřejňovaných měsíčních plánů akcí.

Prosím o vložení částky minimálně 1000 Kč do pátku 4. září 2020. Lze vložit jakoukoliv větší částku, vždy budete mít o svých penězích přehled.

Postupujte prosím podle níže uvedeného návodu.

Dále níže jsou zveřejněny ceny pracovních sešitů pro jednotlivé ročníky (pod návodem k platbě).

V případě dotazů se obraťte na: roman.stary@zszruc.cz

Rodiče, kteří se ještě neregistrovali, prosím o co nejrychlejší doregistrování se.

Děkuji.

Roman Starý