Návrat žáků k prezenční výuce - 30. listopadu 2020

Vážení rodiče, milí žáci, na základě informací z MŠMT bude od 30. listopadu 2020 obnovena prezenční výuka pro žáky I. stupně a žáky 9. ročníků. 6. až 8. ročník bude fungovat rotačním způsobem po týdnu.
Návrat žáků k prezenční výuce - 30. listopadu 2020

V TÝDNU OD 30. 11. SE BUDOU PREZENČNĚ VZDĚLÁVAT TŘÍDY: 6. A, 6. B a 8. B.

TŘÍDY 7. A, 7. B a 8. A SE BUDOU VZDĚLÁVAT DISTANČNĚ. PO TÝDNU SE VYSTŘÍDAJÍ.

Žáci v prezenční formě se budou vzdělávat dle platného rozvrhu pro prezenční výuku, to samé platí pro žáky v distanční formě, budou se vzdělávat dle distančního rozvrhu platného od 2. 11. 2020.

Děti musí po celou dobu pobytu ve škole nosit roušky. Žádáme rodiče, aby své děti vybavili minimálně dvěma rouškami a sáčkem na roušky. Ve třídách se bude pravidelně větrat a budou dodržována všechna hygienická opatření.

Tělesná a hudební výchova je zakázána, výchovy budou naplněny jiným obsahem, dle možnosti budou žáci chodit ven.

Školní jídelna je v provozu již od 11. listopadu. Žáci v prezenční formě se budou stravovat ve školní jídelně, žáci v distanční formě výuky si mohou odebírat jídlo do jídlonosičů v následujících časech: 11.00 - 11.15 a 14.00 - 14.15. Vše bude probíhat na základě dodržení všech doporučených opatření.

Školní družina bude fungovat po třídách I. stupně (spojeny budou pouze třídy 4. a 5. ročníku), bližší informace uveřejníme nejpozději ve středu 25. 11. 2020.

V případě, že by někdo z žáků, rodinných příslušníků či zaměstnanců školy onemocněl nemocí covid 19, oznámí to škole. Škola bude neprodleně informovat KHS a bude postupovat dle jejích pokynů.

Na děti se už všichni moc těšíme a uděláme vše pro to, abychom to dobře zvládli.

Přejeme poklidné dny a hodně zdraví!

Ivana Stará

Přidáno 22. 11. 2020, autor: Roman Starý