Nabídka zájmových kroužků na školní rok 2020-2021 - online přihlášení

Vážení rodiče, milí žáci. Online zápis do kroužků na školní rok 2020 - 2021 bude probíhat od pátku 22. května do pondělí 22. června.
Nabídka zájmových kroužků na školní rok 2020-2021 - online přihlášení

Připravili jsme pro Vás zájmové kroužky na nový školní rok. Kroužky budou otevřeny, pokud se přihlásí nejméně 8 dětí. Cena za první pololetí je 500 Kč (taneční kroužek 600 Kč). Kroužky se platí ve dvou splátkách: v září na první pololetí a v lednu na pololetí druhé.
Pokud Vás nabídka kroužků zaujala, vyplňte prosím do pondělí 22. června níže uvedenou online přihlášku. Přehled všech kroužků, které otevřeme, bude uveřejněn nejpozději do 14. září na webových stránkách školy www.zszruc.cz s termínem první lekce. Zároveň budou žáci o otevření kroužku informováni v e-ŽK. Podmínkou pro návštěvu kroužku je uhrazení částky před jeho zahájením.

Online zápis:

Pro přihlášení klikněte prosím zde: ↓

Online zápis pro předškoláky (žáci budoucích prvních ročníků):

Pro přihlášení klikněte prosím zde: ↓

Nabídka kroužků: