Informace k zahraničnímu zájezdu

Vážení rodiče, je jasné, že vzhledem k současné situaci, se zahraniční zájezd neuskuteční. Proběhlo několik jednání s cestovní kanceláří Školní zájezdy.
Informace k zahraničnímu zájezdu

S touto CK spolupracujeme téměř 20 let a uskutečnili jsme mnoho zájezdů do Paříže, Říma, Londýna, Vídně, Benátek, aj. Cestovní kancelář nám vždy v termínech i v programu zájezdů vycházela vstříc k oboustranné spokojenosti.

Proto v tuto chvíli leží na stole návrh, že bychom zájezd pouze o rok posunuli do termínu 26.- 29. 5. 2021. Vše by zůstalo stejné a pouze bychom se překlopili do roku 2021. Zájem z řad žáků byl obrovský, na zájezd je přihlášeno 55 žáků a hrozně se těšili.

Požádal bych Vás o zvážení tohoto návrhu, který považuji za výraznou pomoc cestovní kanceláři a zároveň motivaci pro žáky se mít na co těšit. Samozřejmě je dojednáno, že pokud by příští rok k tomu nebyly podmínky, zájezd se zruší a peníze Vám budou vráceny.

Pokud s tímto návrhem souhlasíte, nic nemusíte dělat, vše budeme řešit na podzim v novém školním roce. Pokud má někdo zájem ze šestých a osmých ročníků o zrušení zájezdu, ozvěte se mi prosím do pondělí 27. dubna na email: roman.stary@zszruc.cz.  S účastníky z 9. B se domluvím na webových stránkách třídy a s 9. A probereme na online třídní schůzce ve čtvrtek.

Děkuji všem za případný vstřícný postoj a vzájemnou pomoc.

Roman Starý

Přidáno 22. 4. 2020, autor: Roman Starý